..


Najbardziej aktualne informacje o warsztatach dostępne na 


.  .

.
Szybkie linki:
Warsztaty: grafik zajęć
Warsztaty: miejsce

Instrumenty zapewnia:

.
Start Aktualności Jak trafić? Podstawy Instrumenty Media Serwis Kontakt

Najświeższe informacje oraz archiwum aktualności znajdują się na fanpejdżu na fb. Aby je obejrzeć kliknij:


25 III 2017
Rusza nowa grupa startowa!
Jest to grupa dla osób zupełnie poczatkujących - również takich, które nigdy wcześniej nie miały z bębnami do czynienia. Nie trzeba mieć własnego bębna, instrumenty sa na miejscu.
Pierwsze zajęcia odbędą się we wtorek 28 III o 17.30
Zapraszamy wszystkich chętnych. Pierwsze wejście jak zwykle darmowe.

5 X 2016
Rusza nowa grupa startowa!

Pierwsze zajęcia odbędą się w środę 5 X br. o godzinie 18.00. Jest to grupa dla osób zupełnie początkujących. Zapraszamy wszystkich chętnych.
Poniżej - fragment filmu z warsztatów (gr. początkujący plus - po około ośmiu miesiącach nauki). Pod filmem aktualny grafik zajęć i galeria zdjęć z  warsztatów.
11.10.2013
Nowy sezon warsztatowy!
Godziny grup z zeszłego sezonu pozostają bez zmian. Grupy we wtorek i czwartek są grupami najlepszymi dla osób zupełnie początkujących. W planach są kolejne grupy, w tym kilka grup tzw. "specjalistycznych"14.09.2013
Przerwa w zajęciach.
Z powodu remontu korytarza prowadzącego do salki, w najblizszym tygodniu, czyli w dniach 17-19 września zajęcia się nie odbędą. Prace mogą się przedłużyć, więć w przyszłym tygodniu również proszę o sprawdzanie.14.07.2013
Nowy wakacyjny grafik zajęć. Nowy podział na grupy.

Ze względu na spory napływ chętnych w okresie wakacji wyodrębniła się grupa (chwilowo jedna, a w planach jest druga) o umownym poziomie zaawansowania "początkujący plus".  Nie wyjaśniamy już na niej absolutnych podstaw i zapoznajemy się z materiałem, który osobom dopiero rozpoczynającym swoją afrykańską przygodę może sprawić nieco trudności. Mogą one natomiast wybierać spośród trzech grup "zupełnie" początkujących. Szczegóły w dziale warsztaty.27.04.2013
Profesjonalne djembe  ze sklepu Strefy Rytmu dostępne w Krakowie.

Ktokolwiek przymierza się od zakupu bębna
nie musi już podejmować decyzji na tylko podstawie zdjęcia w internecie.
Już od zeszłego tygodnia na naszej salce warsztatowej dostępne są znakomite bębny z oferty sklepu Strefy Rytmu – profesjonalnej warszawskiej szkoły perkusyjnej założonej przez Kubę Pogorzelskiego – pioniera i niekwestionowanego lidera muzyki djembe w Polsce.
Zapraszamy. Bębny można do woli oglądać i testować na miejscu, w Krakowie. Szczegóły w nowym dziale Instrumenty.
A my cieszymy się niezmiernie, że nasi warsztatowicze mogą kontynuować naukę od razu na profesjonalnym sprzęcie. Serdecznie dziękujemy!
Więcej na temat Strefy Rytmu i wydarzeń muzycznych w jej ramach organizowanych można dowiedzieć się na stronie macierzystej: www.strefarytmu.pl Polecamy! Aby jednak dać wyobrażenie o poziomie muzycznym w tej szkole prezentowanym, proponujemy poniższe wideo:

12.03.2013
Zapraszamy do nowego działu: media. Można tam m. in obejrzeć galerię zdjęć z podróży do Afryki a takze nagrania video związane z muzyką djembe.
.


01.03.2013
Od przyszłego tygodnia zmiana godzin grupy czwartkowej. Aktualny grafik tutaj.

.

10.02.2013
Od przyszłego tygodnia warsztaty w nowym, fajnym miejscu - ul. Dietla 93. Dokładna mapka tutaj.
.

12.01.2013
Mamy już wstępny rozkład zajęć:

gr. I (wtorek):
gr. II  (środa):
gr. III (czwartek):
18.00-19.30
 18.00-19.30
 17.30-19.00
.

07.01.2013
Strona rusza. Uwaga! Spotkanie organizacyjne w sprawie warsztatów w czwartek (10.01) o 18.00! Ul. Mogilska 114. Dokładna mapka tutaj.